Bu nedenle Falcons, Temmuz 2019’da onu dört yıllık 68 milyon dolarlık uzatma ile ödüllendirdi.

Bu nedenle Falcons, Temmuz 2019’da onu dört yıllık 68 milyon dolarlık uzatma ile ödüllendirdi.

Bunu daha önce yaptı. 2015 ikinci tur seçiminde Arizona Cardinals ile 2016’da çift haneli çuval toplamları vardı. Ancak önceki iki sezon diz sakatlığı nedeniyle Golden için bir mücadeleydi; bu süre boyunca birleştirilmiş 2.5 çuval vardı.

Yine de Golden 2019’da seviye atladı ve sakatlıktan önce bulunduğu yere geri döndü. Golden’ın 10 çuvalı vardı ve bu sezon Giants’ın en iyi savunma oyuncusu oldu. – Jordan RaananPhiladelphia EaglesDallas Goedert, sıkı son. 2018 ikinci tur seçimi, çaylak sezonundaki üretimini neredeyse ikiye katladı ve 607 yarda 58 yakalama ile beş gol atarak bitirdi ve bunu sahayı Pro Bowl sıkı son Zach Ertz ile paylaşırken yaptı. Goedert en iyi topunu, 73 yarda sekiz hedefte yedi topu yakaladığı Seattle Seahawks’a wild-card playoff kaybı da dahil olmak üzere oynadı. Kartallar, Goedert’in ortaya çıkması sayesinde 2020’ye kötü bir 1-2 yumruk atıyor. – Tim McManus Washington Redskins Ereck Flowers, nöbetçi.

Hem 2015’te ilk tur seçimini yapan New York Giants’la hem de 2018’de Jacksonville Jaguar’larıyla bir mücadele olarak bir felaketti. Ancak kariyerini, bu geçmişte Redskins için sol siperde iyi oynayarak yeniden canlandırdı. mevsim. Sanki Flowers harika değil, ama iyiydi – ve eğitim kampının ortasına kadar tam olarak geçiş yapmadığı düşünüldüğünde beklenenden daha iyi.

Flowers’ın büyüklüğü ona Redskins’in güç koşusu oyununda büyük bir yardımcı oldu ve ara sıra nefes almasına rağmen Washington için hoş bir sürpriz oldu. O özgür bir ajan ama Redskins onu geri istiyor. Kasım ayında, eski Redskins hücum hattı koçu ve geçici baş antrenörü Bill Callahan şunları söyledi: “Onunla ilgili sevdiğim şey vicdanlı, güvenilir, güvenilir bir adam, futbolu seviyor, oyuna tutkusu ve bir bilgi için susuzluk ve her gün daha iyi hale geliyor. ” – John KeimNFC NORTHChicago BearsAllen Robinson, geniş alıcı.

Bears, 2018 offseason sırasında onu Jacksonville’den uzaklaştırdığında Robinson hala yırtık bir ACL’den kurtuluyordu. 6 fit-2 alıcı, Chicago’da 754 yarda 55 yakalama ve dört gol ile saygın bir ilk sezon geçirdi, ancak 2014 ikinci tur seçimi, oyununu 2019’da başka bir seviyeye taşıdı. Robinson, 1.147 yarda 98 resepsiyonla Chicago’ya liderlik etti ve yedi gol.

Ayılar, 2019’da NFL’nin en kötü hücumlarından birine sahipti ve Robinson, Pro Bowl kalibreli bir sezon sunmayı başardı. – Jeff DickersonDetroit LionsMatthew Stafford, oyun kurucu. 2018’de kariyerinde ilk kez 4.000 yardın altında atış yaptıktan ve tam sezonda (6.8) her denemede en kötü kariyeri yarda bağladıktan sonra (6.8) Stafford, Detroit’in MVP’si olduğunu bir kez daha kanıtladı. Sekiz maçtan sonra bir sırt yaralanması 2019 sezonunu bitirmeden önce Pro Bowl ve sınırda MVP seviyesinde oynuyordu – 5.000 yarda, 40 gol atma ve 10 durdurma (2.499 yarda, 19 gol ve beş müdahale vardı).

Güvenlik Tracy Walker, merkez Frank Ragnow ve alıcı Kenny Golladay dahil olmayı hak edebilirken, oyuna bir kez daha sıçrayan Stafford’du ve Aslanlar ona sahip olmadığında, ne kadar kötüye gidebileceğini gördüler. – Michael Rothstein Yeşil Körfez PaketleyicileriAaron Jones, geri koşuyor. Packers taraftarlarının çoğu, Green Bay’in Jamaal Williams’la neredeyse eşit bir şekilde iki yıllık bölünme süresinden sonra ona 1 numara olma şansı verirse Jones’un ne yapabileceğini merak etti. Belki de herkesin hayal ettiğinden daha büyük bir şekilde teslimat yaptı, NFL takımının gollerde liderliği (19 ile) ve hücumdan toplam 1.558 yarda kadar.

Jones, çok fazla potansiyele sahip bir oyuncu olmaktan çıkıp, rakip savunmaların karşı plan yapmak zorunda olduğu bir oyuncuya dönüştü. Rob Demovsky, 2019’da 16 startta, Aaron Jones’a koşan Packers, 16 acele touchdown ve üç gol attı. Sean M. Haffey / Getty Images Minnesota VikingsIfeadi Odenigbo, savunma tarafı.türkiye deki yasal bahis siteleri Vikingler tarafından 2017 yedinci tur seçimi kesildi, Cleveland ve Arizona ile kısa süreli görüşmeler yaptı, Minnesota’nın antrenman kadrosuyla 2018’de yeniden sözleşme imzaladı ve sonunda Vikinglerin 53 kişilik kadrosunu geçen Ağustos ayında yaptı. Kendini iyi hissettiren sebat hikayesi, Vikingler, Danielle Hunter ve Everson Griffen’in ardından üçüncü sırada yer alan yedi çuvalın toplandığı bir kenar koşucusu olarak Odenigbo için ideal bir yer bulmasıyla daha da güzelleşti.

Odenigbo, üçüncü sezonunda kazandığı oyun süresinin çoğunu (defans anılarının% 34’ü) elde etti ve D-line rotasyonunda bir dizi farklı rol oynayabilecek güvenilir bir pas koşucu olarak ortaya çıktı. – Courtney CroninNFC SOUTHAtlanta FalconsGrady Jarrett, defansif mücadele. Falcons’un 2015 beşinci tur draft seçimi iyi bir oyuncu oldu, ancak 2019’da bir adım daha attı. Jarrett, ligin seçkinlerine kendi pozisyonunda katıldı ve ilk Pro Bowl’a seçildi. İç hatlarda oynarken 7.5 çuvalla takımda ikinci oldu ve takım lideri 12 mağlubiyetle mücadele etti (2018’de altı çuval ve sekiz TFL vardı). Jarrett’ın ilk adımı yıkıcıdır ve motoru asla durmaz.

Bu nedenle Falcons, Temmuz 2019’da onu dört yıllık 68 milyon dolarlık bir uzatma ile ödüllendirdi. – Vaughn McClureCarolina PanthersSuper Bowl LIV: Chiefs 31, 49ers 20 Bilmeniz gereken her şey: • Kutu puanı | Mahomes MVP’yi kazandı • O’Connor, Reid’in eski galibiyetinde • Barnwell: Chiefs nasıl geri döndü • Graziano: Mahomes kurtarmaya gidiyor Devamı: Super Bowl LIV »| NFL kapsamı »D.J. Moore, geniş alıcı. 2018 birinci tur seçimi, çaylak olarak 55 yakalama ve 788 yarda iken, 2019’da 1.175 yarda ve dört gol için 87 yakalamaya yükseldi. Üretimdeki sıçraması, oyun kurucudaki hazırlıksız Kyle Allen ve üçüncü tur seçtiği Will Grier ile geldi (Haftadan beri 2) birleşik deneyimsizlikleri göz önüne alındığında başarısını daha da etkileyici hale getirdi. – David NewtonNew Orleans SaintsDemario Davis, savunma oyuncusu.

31 yaşındaki oyuncu aslında son üç yıldır seviye atlıyor, ancak sonunda birinci takım All-Pro olarak uygun bir bildirim alıyor gibi görünüyor. Kariyerine Jets and Browns ile başlayan Davis, hem her yerde defans oyuncusu olarak atletikliği hem de liderliği nedeniyle oyun kurucu Drew Brees’ten bu yana Saints’in en iyi serbest temsilciliği olarak güçlü bir örnek oluşturabilir. ESPN’nin NFL’sinin baş yapımcısı ve canlı analisti Greg Cosell, “Demario Davis, medya açısından ligin en çok gözden kaçan oyuncularından biri,” dedi. Matchup. “Saints ile oynamak zorunda olan takımlar onun ne olduğunu biliyor ama bence o ligdeki en iyi 3-down defans oyuncularından biri.” – Mike Triplett Tampa Bay BuccaneersChris Godwin, geniş oyuncu. Tam olarak ilk sezonunda Godwin 1.333 vuruş yarda ile bitirdi – sezonun son iki maçını bir hamstring sakatlığı nedeniyle kaçırmasına rağmen NFL’de üçüncü oldu. Dokuz touchdown da ligin alıcıları arasında dördüncü oldu.

Godwin, koç Bruce Arians’ın hücumunda içerideki bir hareketten faydalandı, aynı rolü bir zamanlar Arizona’da görev yapan Larry Fitzgerald üstlendi. Arians, Godwin’i bir uzatma ile yeniden imzalamak için önceliğin “yüksek” olduğunu söyledi: “O hak etti.” – Jenna LaineNFC WESTArizona CardinalsJoe Walker, savunma oyuncusu. 2016 yedinci tur seçimi, bu sezon NFL kariyerinde olduğundan daha fazla güvendikten sonra 2019’da önemli adımlar attı.

Walker, son 10 maç da dahil olmak üzere bu sezon 16 maçın 11’ine başladı. 58 top çalma ve galibiyette ilerleme kaydederken zorla fumble yaptı. O zaten koordinatör Vance Joseph’in sisteminde atletik bir defans oyuncusuydu, ancak 2019 sahadaki gelişimini gösterdi. – Josh WeinfussLos Angeles RamsBest NFL Nation • Rivera, oyunu kaçırmadan kanserle nasıl yüzleşti • Kızı Bryant’ın NFL geri dönüşünü nasıl sürdürdü • İçinde Kovboylar’ın çalkantılı 18 gün içinde • Williams’ın devrilmesi Jets’in kusurlarına ışık tutuyor • Broncos’un Lock Dante Fowler’dan görmek istedikleri Jr., dış savunma oyuncusu.

2015’in 3 numaralı seçimi olan Fowler, 2019 sezonuna kadar yüksek draft seçimine henüz yetişememişti. 12 milyon $ ‘a varan bir yıllık anlaşmada oynayan Fowler, sezonu NFL’de ilk 10 arasında yer alan kariyer yüksek 11,5 çuvalla bitirirken oyun kurma yeteneğini kanıtladı.

2017’de geçen sekiz çuvalla önceki kariyerini en iyi şekilde geride bıraktı. Fowler ayrıca iki top çalmaya zorladı ve başarısız bir şekilde iyileşti. Sınırsız bir serbest ajan olmaya hazır. – Lindsey Thiry, San Francisco 49ersFred Warner, savunma oyuncusu. Warner çaylak olarak iyiydi, ancak 2. Yılda daha da iyiydi, uzun süre Pro Bowl kalibreli bir oyuncunun rolünü oynadı. Warner, ligdeki en az 90 top çalma, savunulan dört pas, üç çuval, iki zorunlu top çalma ve bir engelleme ile ligdeki üç defans oyuncusundan biriydi ve diğer defans oyuncusu Kwon Alexander Ekim’de yırtık bir göğüs kasına maruz kaldıktan sonra oyununu daha da yükseltti.

31. “Savunmanın oyun kurucusu ve her şey onunla başlıyor ve olağanüstü bir iş çıkarıyor,” dedi koordinatör Robert Saleh. “Bir yıl öncesinden büyük bir gelişme ama geçen yıl başladı.” – Nick WagonerSeattle SeahawksShaquill Griffin, köşe bucak. 2018 sezonunun inişli çıkışlı sezonundan sonra, Griffin diyetini değiştirdi, kişisel bir aşçı tuttu ve 2019’da yaklaşık 20 pound düşürdü. Ayrıca Richard Sherman olmak için ihtiyaç duyduğu “bencil” zihniyetten de vazgeçti. Sırf onun yerini aldığı için. Sonuç şimdiye kadarki en iyi sezonuydu. Griffin, 2018 sezonuna gölge düşüren daha az büyük oyundan vazgeçti ve pas kırılmalarını 5’ten 13’e yükseltti. NFL’de en çok ikinci.

Bu, Griffin’in yedek olarak ilk Pro Bowl’unu yapmasına yardımcı oldu. – Brady Henderson 20 Ekim 2020 Michael DiRocco ESPN Personel Yazarı Kapat ESPN.com ve Florida Times-Union Jacksonville Üniversitesi Mezunu Çoklu APSE ödülü sahibi için 13 sezon boyunca Florida Üniversitesi’ni kapattı Birden fazla APSE ödülü sahibi Twitter’da takip edin JACKSONVILLE, Florida. Pazar günü Detroit Lions’a takımın 34-16 yenilmesi sırasında verdiği mücadeleye rağmen, oyun kurucu Gardner Minshew’i yedeklemeyi hiç düşünmedi. Ancak işler düzelmezse bu adımı atmayı reddetmedi. NFL Ulusunun En İyisi • Rivera nasıl karşı karşıya kaldı Kayıp oyunu kaçırmadan kanser • Kızı Bryant’ın NFL geri dönüşünü sağladı • İçinde Kovboylar’ın 18 gün içinde çalkantılı bir şekilde devam etmesi • Williams’ın devrilmesi Jets’in kusurlarına ışık tutuyor • Broncos’un Lock’tan görmek istedikleri “Belki gelecekte olabilir, sanırım” Marrone dedi. Demek istediğim, [bu bir olasılıktır] dememek saflık olur. Bu, herhangi bir pozisyon için, kendimiz için daha iyi olmak için yapabileceğimiz herhangi bir oyun için geçerli. “Ama hayır, oyun boyunca böyle hissetmedim.” Marrone bunu göz ardı etmeyecekse, Minshew – sezonun geri kalanında gözyaşı dökmediği sürece – takımın etrafında inşa edebileceği oyun kurucu olmayabilir. Marrone ve genel menajer Dave Caldwell bu sezon Minshew’e uzun vadeli başlangıç ​​olabileceğini kanıtlaması için verdi, ancak sezon açılışından bu yana iyi oynamadı. 1 haftadan bu yana attığı sekiz TD geçişinin beşi Jaguarlar ikiye katlandı. rakamlar.

Topu sekiz defadan fazla çevirdi (beş müdahale) ve beş maçlık mağlubiyet serisinde 13 kez kovuldu. Inshew sezonun en düşük 243 yarda atışını tek touchdown, bir durdurma ve 14 yarda için üç acele yaptı ve Aslanlara karşı başka bir tank avcısı. DJ Chark’ı dördüncü bir aşağı eğimde arkaya atmak ve son bölgede tamamen açıkken Chark’ı devirmek de dahil olmak üzere birçok normal atışta ıskaladı. Cebinde rahatsız görünmeye devam etti.Gardner Minshew, Pazar günü Jaguarların Lions’a yenilmesinde sezonun en düşük 243 yarda attı.

 AP Photo / Phelan M. EbenhackMinshew de bir fumble kaybetti, ancak bu daha çok, Trey Flowers’ın yanından geçmesine ve Minshew’in arkasından topu elinden atmasına izin veren sol topa takılan Cam Robinson’da daha fazlaydı.Jaguars sadece 108 yarda başardı (99 pas ) ve ilk yarıda üç sayı ve Minshew, Jaguarları 24-3 geride bırakana kadar bitiş bölgesine getirmedi. Bu, Minshew ve hücumun ilk yarısında 14 sayı attığı için rahatsız eden başka bir yavaş başlangıç. Indianapolis’e karşı sezon açılışı. O zamandan beri Jaguarlar ilk yarıda 82-40 geride kaldı. Aslanlara karşı, Jaguarlar üç sayı gerideydi ve ilk pozisyonlarında sıfır yarda kazandı. Tüm sezon boyunca NFL’yi takip edin Bu hafta ihtiyacınız olan her şey: “Her golü atabilmek için bir tür aciliyet hissine sahip olmalıyız. sür, ”dedi Minshew. “Ama aynı zamanda, çoğu zaman savunmamızı kötü pozisyonlara koyuyor ve bizi iyi bir konuma getirdiklerinde kazanç sağlamıyor. Bunda daha iyisini yapmalıyız ve bunun bize yardımcı olacağını düşünüyorum. ”Pazar günü hayal kırıklığı yaratan bir gündü, ancak Chark maçtan sonra özellikle hüsrana uğramış görünüyordu.

Alıcıların açıldığını ve doğru oyunların çalındığını, ancak hücumun hala etkisiz olduğunu söyledi. Oyuncular ve antrenörler, “Savunmalarının ortaya çıktığını hissediyorum, iyi oynadılar, ancak alıcılar olarak açıldığımızı hissettim” dedi Chark. “Aynı sayfaya gitmeliyiz ve topu daha verimli hareket ettirmeliyiz, böylece sadece topu attığımız bir noktaya gelmeyelim ve sadece arkalarına yaslanıp hiçbir şey yapmayabilirler.” “.. Evet, koçların başarılı olmak için bizi iyi pozisyonlara koyması gerekiyor. Hücumda – savunma için gerçekten konuşamam, onun gibi bir ‘T’ için planlarını gerçekten bilmiyorum – ama hücumda, koç [ Jay] Gruden dener.

James [Robinson] ‘a topu alma konusunda onun peşindeyiz, topu bana getirme konusunda onun peşindeyiz, tüm bunlar hakkında onun peşindeyiz, ama günün sonunda oyunlar çağrılıyor ve denemeler yapılıyor varmı. [Gruden] benim için yakalayamaz, bana fırlatamaz, James’e [Robinson] kendisine veremez. Sanırım bir şeyleri gerçekleştirmenin bir yolunu bulmalıyız. ”Bu, Minshew’e bir atış gibi geliyor, ancak Marrone, Chark’ın hücumun icra edilmemesi ve bir maçta beş maç kaybetmeleri nedeniyle hayal kırıklığına uğradığını söyledi. Jaguar alıcısı DJ Chark, 2020’de resepsiyon başına ortalama yalnızca 10,6 yarda; Geçen sezon yakalama başına ortalama 13,8 yarda. James Gilbert / Getty Images “Bence sen kaybediyorsan ve bu DJ [Chark] ‘ta olmadığında, daha çok insan’ Hey dinle, açığız ya da çalıştırabiliriz ya da yapabiliriz bunu yap yoksa biz de yapabiliriz ‘ve bunu anlıyorum. Kesinlikle yaparım, ”dedi Marrone. “Her şey gibi; bunda bir denge var, bu yüzden evet, açık oldukları zamanlar oldu ve belki de cebimizden çıkmaya zorlandığımız için okumaya ulaşamadık. Kapsanmış olabileceğimiz zamanlar oldu.

Topu elde etmek için doğru şekilde atamadığımız zamanlar oldu. “Oyun kontrolden çıkana ve savunmalar daha yumuşak örtüler oynayana kadar hücum işlevsel olmadığında, oyun kurucu budur. 2018’de Blake ile olan şey budur. Bortles ve geçen sezon Nick Foles kırık köprücük kemiğinden döndüğünde. Marrone her durumda bir QB geçişi yaptı: Cody Kessler için Bortles’ı ve Minshew için Foles’i yedekledi. Bu yıl Minshew’i yedeklemek istiyorsa seçenekleri usta Mike Glennon , 2018 sezonunun dört haftasında Chicago’nun başlama oyuncusu olarak yerini Mitchell Trubisky’ye bıraktığından bu yana sadece 31 pas atan ve altıncı tur seçen çaylak Jake Luton. “Herkes gerçekten bu takımın nasıl daha iyi hale gelebileceğini anlamaya çalışıyor ve bunu takdir ediyorsun , “Dedi Marrone.