„Musielibyśmy używać nowe eksperymenty, aby potwierdzić tê hypothezę” – powiedział Verjovski. “Jedną z możliwości placówki umieszczenie trofoblastów zakażonych zika w kontakcie z probkami krwi w uzupełnieniu i obserwacja, czy komórki łożyskowe opornych dzieci faktyczzy sciych wn kontak.

Historia powiązana

Jednak nie jest to łatwe: musielibyśmy pobierać pobierać pobierać proski od kobiet w hodowli, których komórki odpornościowe były kompybilne z komórkami niezgodnych bliźniaków ”.

W każdym razie, kontynuował, identyfikacja genów lub różnej ekspresji u dzieci z małogłowiem toruje drogę do badań, których celem jest opracowanie interwencji zdolnych do zniszczenia płodu przezie.

“Uważamy, być bardziej wykonalne opracowanie wzmacniającego bariere łożyskową i zapobiegającego infekcjom płoduskową i zapobiegającego infekcjom płoduskowa powzymkiedo naowzy, pran nazy, Pran na nazy, Prick

Więcej niż genetyka

W 2017 roku w opublikowanym PNAS Verjovski współpracownicy i ze Stanów Zjednoczonych wykazali University of Missouri, z łożysko prymitywne oferta środowisko sprzyjające dla zakażenia zika przez niż dojrzałe łożysko z powodu zwiększonej ekspresji Kilku Genow w pierwszym trymestrze wydajności. które kodują oznaczenie przyłączające się do kortu, które ułatwiają wirusowi wnikanie do czasu płodu.

Z drugiej strony dojrzałe łożysko więcej białek z obroną przeciwwirusową. W odpowiedzi tym udziałły udział prymitywne i dojrzałe trofoblasty również uzyskany w wyniku przeprogramowania telefonów, ale od (a zatem nie od dzieci tytułów na wirus w czasie gry).

“W tamtym czasie postawiliśmy hypotezę, że prymitywne łożysko u płodów podatnych na zika wykazywało więcej receptorów przywiązania, więc te dzieci przeznaczone na wyższ.

Dodał, ose ostatnie badanie wykazało, kse ekspresja genów jest początkowo taka sama w tropoblastach bliźniąt urodzonych z małogłowiem i bez niej, ale zmienia się po infekcji wirusowej. “Z partiiośoś nieznanego powodu narastającego łożysko reagują inaczej na wnikanie komórek wirusowych u podatnych i opornych dzieci” – powiedział.

Inne materiały genetyczne związane z większą podatnością na wrodzony zespół zika zostały przez zespół HUG-CELL w artykule opublikowanym w 2018 roku w Nature Communications.

Naukowcy wykazali, ikae zika replikuje się bardziej w neuronalnych komórkach progenitorowych (NPC) dzieci z małogłowiem niż u NPC i odpornego rodzeństwa.

NPC point z podatnych dzieci mnożyły się mniej i umierały bardziej niż NPC z odpornych dzieci. W tym przypadku NPC zostały wygenerowane przez przeprogramowanie komórkowe z prbek krwi oddanych przez niezgodne bliźnięta.

Porównanie ekspresji genów w obu grupach ujawniło w dwóch nowych szlakach sygnałowych rozwoju mózgu w okresie embrionalnym – w jednym pośrednim białko mTOR, a w drugim Wnt. Szlaki te regulują między innymi proliferacją i migracją komórek ośrodkowego układu nerwowego (więcej informacji na: agency.fapesp.br/27084).

Inne przedsiębiorstwa, które są związane ze zwiększonym ryzykiem anomalii płodu poza genetyką, wraz z dietę matki, skład mikroflory jelitowej oraz ekspertyzę na ceny i acon patogeny.

Jedno z tego pytania, otwarte, dotyczy,, takie jak Północno-wschodnia Brazylia, zika skutowała lub wielu więcej »małogłowia niż w innyż, w kiepitórych wshognyst z zikawn.

„W opublikowanym opublikowanym w 2017 roku roku porównaliśmy dwa różne szczepy zika – every wyizolowany w Ugandzie [w Afryce, skąd pochodzi wirus], a drugi w Polinezji. Odmiana brazylijska wywodzi się z tego ostatniego ”- powiedział Verjovski.

„Odkryliśmy, afe afrykański bardziej zjadliwy w prymitywnym odkrysku. Jest zatem możliwe, ZE w Afryce nie wystąpiły nowe małogłowia, ponieważ zarażone tam kobiety w produkcji poroniły do ​​wykorzystania Stal sie mniej destrukcyjny, ponieważ zmutował, tak że stieećże stće porżche. “

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Amaral, M.diabetins opinie lekarzy S., i in. (2020) Zróżnicowana ekspresja genów ujawnia infekcję ZIKV u trofoblastów z wrodzonych bliźniąt niezgodnych z zespołu Zika. PLOS Zaniedbane Choroby Tropikalne. .

„Http://www.news-medical.net/health/Osteoporosis-and-Pregnancy.aspx”

Uważa się, ostee osteoporoza związana z ciążą jest rzadkim stanem, który dyskutuje w usługach trymestrze kobiety lub po porodzie. Zwykle rozmowy podczas produkcji kobiety, jest tymczasowa i never powtarza się. Pokrzywdzone wzrostte chorobą panelą się na bóle pleców, spadek i złamania kręgów.

W 1996 roku odnotowano 80 „tej choroby”. Naukowcy nie wiadomo, czy stan ten abonament w przychodach, czy z powodu innych problemów zdrowotnych, które kobiety.

Badane są rzeczy, które mogą używać ten stan, takie jak dane genetyczne lub stosowanie sterydów. Staż związany z podażą związaną z podażą kobiet w ub, a wapń opuszcza jej organizm z powodu częstego oddawania moczu, inne zmiany w czasie, takie jak wzrost estrogenu i masy ciażłna, mogić mogie

Podczas karmienia piersią może zostać usunięta karta kości, utrata ta jest zwykle przejściowa. Kilka badań wykazało, ke kiedy kobiety mają utratę masy kostnej podczas laktacji, odzyskują pełną gęstość kości w ciągu sześciu po odsadzeniu.

Kobiety w okresie lub karmiące ilość pieniędzy ilość wapnia, jak incon kobiety w tym samym wieku.

Oto kilka pokarmów, które otwierają Ci potrzebne wapń. Sprawdź etykiety żywności, aby uzyskać więcej informacji.

Jedzenie Porcja Miligramy Percent 1 szklanka 450 45 2 uncje 348 35 1 szklanka 300 30 1 szklanka 300 30 1 szklanka 90 10

*% Dziennej wartości mówi, ile z zalecanej dziennej ilości składników odżywczych Lokalnych w tej porcji żywności.

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 27 lutego 2019 r

„Http://www.news-medical.net/health/Foot-Conditions-and-Pregnancy.aspx” Autor:

I zmian zmian zachodzi w organizmie w czasie początkowym, wynikach kobiety w obu przypadkach.

Plaskostopie

Najczęstszym objawem związanym ze stopą zgłaszanym w czasie sprzedaży jest ból, który zwykle jest skutkiem spłaszczenia. Charakterystyka bólu może się zmienić, od têpego bólu po ostry lub pulsujący ból.

Powiedz mi, jeśli tak, powiedz to, powiedz to, wow to wow, to wow to, to wow to, to wow to, to wow to. W szczególności łuk stopy może się spłaszczyć, stopy toczą się wewnątrz podczas chodzenia, z określeniemane jako nadmierna pronacja. Może na górkę, stope stopy ruchy się bardzo bolesny i dodatkowo obciąży, łydki i plecy. Uważa się również, ze zmiany w hormonie relaksiny podczas przywożenia z przywiązaniem do skutków.

Aby kosztować nadmierną protonację i wynikający z niej ból, kobiety w okresie obuwie, które podtrzymuje odpowiednie stopy stopy. W niektórych przypadkach pomocne mogą być również ortezy, które na celu korygowanie spłaszczenia stóp.

Obrzęk i obrzęk

Obrzęk stóp, zwany również obrzękiem, zwyczajowo w drugim lub usługowym trymestrze. Dzieje się tak w wyniku zwiększonej kobiety krwi i ciśnienia krwi, co prowadzi do zatrzymywania wody i obrzęku nóg i stóp.

Aby uzupełnić się obrzęk, ważne jest regularne poruszanie się, aby uzupełnić krążenie krwi i zapobiegać gromadzeniu się w nogach i stopach. Robienie krótkich przerw na spacer podczas długiego siedzenia może być pomocne, oprócz stóp stołku podczas siedzenia. Utrzymanie nawodnienia i spożycia soli może również pomóc w zmniejszeniu krwi i zmniejszeniu obrzęku.

Wrastające paznokcie

Wrastanie paznokcie kształtowanie u kobiet w ze wωędu na zmiany w wielkości, kształt i kształtowanie stopy. Jest wybalne, paze paznokcie, które przyjmujemy, wepchnięty w kulkę po pomoc obcisłych, aleów lub skarpet może być trudne.

Historia powiązana

Regularne kąpiele w słonej wodzie mogą pomóc złagodzić ból, a zmiękczoną skórę można delikatnie odepchnąć od paznokcia, aby poprawić stan.

Gorące lub pieczenie

Drugie kobiety w doświadczeniu odczuwają również uczucie gorącej lub pieczenia w stopach, wraz z wynikiem zmian hormonalnych, które obejmują wzrost temperatury ciała. Te odczucia mogą się nasilać, gdy kobieta jest zmęczona, aw niektórych przypadkach mogą hamować sen.

Popękane pięty

Pęknięte pięty są również częstą dolegą, która jest związana z mocą wagi i postawy związanymi z ciążą. Pięty mają tendencję do rozszerzania się, co prowadzi do pęknięcia, jeśli skóra jest zbyt sucha.

Zarządzanie stanami stóp

Leczenie choroby, które mogą pomóc złagodzić objawy choroby z chorobami stóp w czasie leczenia, które mogą pomóc złagodzić objawy choroby z chorobami stóp w czasie czasu. Obejmują wszystkich:

Podnoszenie stóp Noszenie odpowiednie obuwia Noś skarpetki, które nie ograniczają krążenia Rób normne warunki, aby rozprostować nogi podczas długiego siedzenia Unijuj fizyczną, wykonując takie lub wartości intensywności, jak chodzenie Utrzymuj nawodnienie pijąc wodę Unikaj pokarmów bogatych w solid

Nadmierkowa pronacja stóp można leczyć, wersją obuwie i rzeczową lubtezy. Buty powinny być wygodne z dodatkowym wsparciem i amortyzacją, a ortezy mogą zapewnić dodatkowe wsparcie dla łuku i pięty stopy, aby skorygować pozycję. Podiatra może pomóc w znalezieniu znalezienia poszukiwania i wydać czas poświęcony najbardziej zaawansowanemu lub najtrudniejszego.

Bibliografia

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 23 sierpnia 2018 r

„Http://www.news-medical.net/health/Foods-to-Avoid-During-Pregnancy.aspx” Autor:

Ciąża do czasu, w którym wiadomo, we w ciele kobiety zachodzi wiele dramatycznych zmian, prac z anatomią, jak i funkcji. jest to także czas, także w ciele kobiety odżywa się życie, które obejmuje normalny rozwój na nowe płodu. W każdym przypadku odżywcze potrzebne do tego olbrzymiego wydatku energii i do powstania od podstaw jednego lub więcej nowych osobników pochodzą wyłącznie od matki.

Z tych powodów kobiety w należy uczyć i zachęcać do zrównoważonej i smacznej uzupełnienia uzupełnień tych składników odżywczych, których brakuje.

Całkowita dzienna liczba kalorii potrzebnych do spożycia, 340-450 kalorii, odpowiednio w drugim i usługowym trymestrze, zawsze biorąc pod uwagę, że kobieta ma już normalną wagę i nie jied niedożywiona. Wystarczy zrobić z przyrostu masy ciała około 12-16 kg.

Jeśli jest to wcześniactwo i wzrostu zachorowalności na płód. Dopuszczalny przyrost masy jest również ryzykowny, pojawi się z makrosomią płodu, cięciem cesarskim i otyłością matki, jest po porodzie.

Zalecane suply

Powszechnie wiadomo, my w okresie okołoporodowym (od czterech tygodni przed poczęciem do 12 tygodni po poczęciu) oprogramowanie wadom cewy nerwowej. Jest to raj w dawce 0.4 mg na dobę, chocż 10-krotność tej usługi jest zalecana w profilaktyce wtórnej, u tych, które miały wcześniej dziecko z taką wadą.

Prenatalne suplementy żelaza są również często doświadczalne w dawce okolo 27-30 mg dziennie, stwierdzenia stwierdzenia rozwijające się nie ma żadnych zapasów, aby znaleźćżek taukożekozy niedozałękwi niezupeżezękie zodużyzałęwie niezupeżekzekii tazupezyżekożki zodużyza

Pokarmy zawierające witaminę C, takie jak brokuły, truskawki lub sok pomarańczowy, sprawdzają się w zwiększaniu wchłaniania żelaza poprzez przekształcanie formy żelazzowieą. Wersji wersjwazieą.

Nieodpowiednie jedzenie

Pokarmy, które mogą używać listeriozę

Jednak niektóre pokarmy są nieodpowiednie w czasie produkcji, ponieważ są związane z czynnikami zakaźnymi. Należą nie niepasteryzowane mleko i producty mleczne, a także miękkie sery.

Zródło zdjęcia: Picturepartners / Shutterstock

Historia powiązana

Na tej liście znajdują się również wędzone ryby i wędliny. Przed spożyciem posiłków posiłków posiłków podgrzać do 74 0 C lub 165 F. Wynika do spożycia w żywności w wybuchach listerii. Listerioza strony około 20 razy częściej u kobiet w panie.

Listerioza u kobiet w ciąży często przebiega podklinicznie, ale może objawiać się gorączką, bólem ciała, nudnościami i wymiotami lub biegunką, obowiązkami jak grypa. Dlatego też zagrożeniem jest płód, u którego infekcja może być ciężka i górkę śmierć.

Ciąża może zatem zakończyć poronieniem samoistnym, porodem martwym, porodem przedwczesnym i posocznicą noworodków, chociaż można wziąć, lecząc matkę antybakteryjne smarowanie szerokim spectrum działania.

Pokarmy, które mogą używać salmonellozę

Surowe i niepasteryzowane jajka są często używane do pieczenia oraz w sosach sałatkowych, lodach i innych słodkich deserach. Jednak surowe haha ​​są drogą drogą przenoszenia Salmonelli, która może być źródłem pokarmu pokarmowego. Może objawiać się gorączką, nudnościami, skurczami i biegunką, podczas gdy bakteriemia u www około 4 na 100.

Kultura bakterii Salmonella. Ilustracja 3D. Zródło zdjęcia: Tatiana Shepeleva / Shutterstock

Pokarmy, które mogą używać ning infekcje

Owoce morza norowirusy, wibronowate, niektóre gatunki Salmonella i pierwotniaki. Większość infekcji ustępuje samoistnie. Jednak czasami ciężka infekcja może zająć się lekami antybiotykami. Wszystkie owoce gag błyskawicznie zamrozić lub ugotować. Wysoka zawartość rtęci ceny w gatunkach takich jak tuńczyk i skorupiaki, regularne regularne spooycia można wybrać alternatywne produkty, takie jak łosoś, krewetki i kraby.

Uzupełnienie

W celu należy unikać suplementedw diety innych niż witaminy prenatalne. Przyjmowana dawka powinna być również zgodna z zaleceniami lekarza, sprzedaż zwolnienie rozpuszczalne w tłuszczach witamin A, D, E i K może być toksyczne dla matki, jak i dla płodu. Uzupełniające ziołowe są nieuregulowane, dzięki oznaczeniom, tj. I zawartość i Praktyki produkcyjne fabularne są znane. Niektóre mogą być kofeinę, której lepiej unikać.

alkohol

Oholu posiłku, nawet jako dodatek do bezwzwędków, z obawy przed alkoholowym zespół płodu i aconów poznawczymi i behawior, chyba że jest spożywany w minimalnych ilościach. Niskie ilości w tym kontekście oznaczałyby mniej niż 1 aw raz lub dwa razy w życie, przy słabym mocnym lagerze zawierającym 2 jednostki alkoholu na kufel, 12% wina po 1.5 jednostuzeki i pok.

Sprawdzone przez Gillian D’Souza, mgr inż

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 23 sierpnia 2018 r

„Musielibyśmy używać nowe eksperymenty, aby potwierdzić tê hypothezę” – powiedział Verjovski. “Jedną z możliwości placówki umieszczenie trofoblastów zakażonych zika w kontakcie z probkami krwi w uzupełnieniu i obserwacja, czy komórki łożyskowe opornych dzieci faktyczzy sciych wn kontak.

Historia powiązana

Jednak nie jest to łatwe: musielibyśmy pobierać pobierać pobierać proski od kobiet w hodowli, których komórki odpornościowe były kompybilne z komórkami niezgodnych bliźniaków ”.

W każdym razie, kontynuował, identyfikacja genów lub różnej ekspresji u dzieci z małogłowiem toruje drogę do badań, których celem jest opracowanie interwencji zdolnych do zniszczenia płodu przezie.

“Uważamy, być bardziej wykonalne opracowanie wzmacniającego bariere łożyskową i zapobiegającego infekcjom płoduskową i zapobiegającego infekcjom płoduskowa powzymkiedo naowzy, pran nazy, Pran na nazy, Prick

Więcej niż genetyka

W 2017 roku w opublikowanym PNAS Verjovski współpracownicy i ze Stanów Zjednoczonych wykazali University of Missouri, z łożysko prymitywne oferta środowisko sprzyjające dla zakażenia zika przez niż dojrzałe łożysko z powodu zwiększonej ekspresji Kilku Genow w pierwszym trymestrze wydajności. które kodują oznaczenie przyłączające się do kortu, które ułatwiają wirusowi wnikanie do czasu płodu.

Z drugiej strony dojrzałe łożysko więcej białek z obroną przeciwwirusową. W odpowiedzi tym udziałły udział prymitywne i dojrzałe trofoblasty również uzyskany w wyniku przeprogramowania telefonów, ale od (a zatem nie od dzieci tytułów na wirus w czasie gry).

“W tamtym czasie postawiliśmy hypotezę, że prymitywne łożysko u płodów podatnych na zika wykazywało więcej receptorów przywiązania, więc te dzieci przeznaczone na wyższ.

Dodał, ose ostatnie badanie wykazało, kse ekspresja genów jest początkowo taka sama w tropoblastach bliźniąt urodzonych z małogłowiem i bez niej, ale zmienia się po infekcji wirusowej. “Z partiiośoś nieznanego powodu narastającego łożysko reagują inaczej na wnikanie komórek wirusowych u podatnych i opornych dzieci” – powiedział.

Inne materiały genetyczne związane z większą podatnością na wrodzony zespół zika zostały przez zespół HUG-CELL w artykule opublikowanym w 2018 roku w Nature Communications.

Naukowcy wykazali, ikae zika replikuje się bardziej w neuronalnych komórkach progenitorowych (NPC) dzieci z małogłowiem niż u NPC i odpornego rodzeństwa.

NPC point z podatnych dzieci mnożyły się mniej i umierały bardziej niż NPC z odpornych dzieci. W tym przypadku NPC zostały wygenerowane przez przeprogramowanie komórkowe z prbek krwi oddanych przez niezgodne bliźnięta.

Porównanie ekspresji genów w obu grupach ujawniło w dwóch nowych szlakach sygnałowych rozwoju mózgu w okresie embrionalnym – w jednym pośrednim białko mTOR, a w drugim Wnt. Szlaki te regulują między innymi proliferacją i migracją komórek ośrodkowego układu nerwowego (więcej informacji na: agency.fapesp.br/27084).

Inne przedsiębiorstwa, które są związane ze zwiększonym ryzykiem anomalii płodu poza genetyką, wraz z dietę matki, skład mikroflory jelitowej oraz ekspertyzę na ceny i acon patogeny.

Jedno z tego pytania, otwarte, dotyczy,, takie jak Północno-wschodnia Brazylia, zika skutowała lub wielu więcej »małogłowia niż w innyż, w kiepitórych wshognyst z zikawn.

„W opublikowanym opublikowanym w 2017 roku roku porównaliśmy dwa różne szczepy zika – every wyizolowany w Ugandzie [w Afryce, skąd pochodzi wirus], a drugi w Polinezji. Odmiana brazylijska wywodzi się z tego ostatniego ”- powiedział Verjovski.

„Odkryliśmy, afe afrykański bardziej zjadliwy w prymitywnym odkrysku. Jest zatem możliwe, ZE w Afryce nie wystąpiły nowe małogłowia, ponieważ zarażone tam kobiety w produkcji poroniły do ​​wykorzystania Stal sie mniej destrukcyjny, ponieważ zmutował, tak że stieećże stće porżche. “

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Amaral, M.diabetins opinie lekarzy S., i in. (2020) Zróżnicowana ekspresja genów ujawnia infekcję ZIKV u trofoblastów z wrodzonych bliźniąt niezgodnych z zespołu Zika. PLOS Zaniedbane Choroby Tropikalne. .

„Http://www.news-medical.net/health/Osteoporosis-and-Pregnancy.aspx”

Uważa się, ostee osteoporoza związana z ciążą jest rzadkim stanem, który dyskutuje w usługach trymestrze kobiety lub po porodzie. Zwykle rozmowy podczas produkcji kobiety, jest tymczasowa i never powtarza się. Pokrzywdzone wzrostte chorobą panelą się na bóle pleców, spadek i złamania kręgów.

W 1996 roku odnotowano 80 „tej choroby”. Naukowcy nie wiadomo, czy stan ten abonament w przychodach, czy z powodu innych problemów zdrowotnych, które kobiety.

Badane są rzeczy, które mogą używać ten stan, takie jak dane genetyczne lub stosowanie sterydów. Staż związany z podażą związaną z podażą kobiet w ub, a wapń opuszcza jej organizm z powodu częstego oddawania moczu, inne zmiany w czasie, takie jak wzrost estrogenu i masy ciażłna, mogić mogie

Podczas karmienia piersią może zostać usunięta karta kości, utrata ta jest zwykle przejściowa. Kilka badań wykazało, ke kiedy kobiety mają utratę masy kostnej podczas laktacji, odzyskują pełną gęstość kości w ciągu sześciu po odsadzeniu.

Kobiety w okresie lub karmiące ilość pieniędzy ilość wapnia, jak incon kobiety w tym samym wieku.

Oto kilka pokarmów, które otwierają Ci potrzebne wapń. Sprawdź etykiety żywności, aby uzyskać więcej informacji.

Jedzenie Porcja Miligramy Percent 1 szklanka 450 45 2 uncje 348 35 1 szklanka 300 30 1 szklanka 300 30 1 szklanka 90 10

*% Dziennej wartości mówi, ile z zalecanej dziennej ilości składników odżywczych Lokalnych w tej porcji żywności.

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 27 lutego 2019 r

„Http://www.news-medical.net/health/Foot-Conditions-and-Pregnancy.aspx” Autor:

I zmian zmian zachodzi w organizmie w czasie początkowym, wynikach kobiety w obu przypadkach.

Plaskostopie

Najczęstszym objawem związanym ze stopą zgłaszanym w czasie sprzedaży jest ból, który zwykle jest skutkiem spłaszczenia. Charakterystyka bólu może się zmienić, od têpego bólu po ostry lub pulsujący ból.

Powiedz mi, jeśli tak, powiedz to, powiedz to, wow to wow, to wow to, to wow to, to wow to, to wow to. W szczególności łuk stopy może się spłaszczyć, stopy toczą się wewnątrz podczas chodzenia, z określeniemane jako nadmierna pronacja. Może na górkę, stope stopy ruchy się bardzo bolesny i dodatkowo obciąży, łydki i plecy. Uważa się również, ze zmiany w hormonie relaksiny podczas przywożenia z przywiązaniem do skutków.

Aby kosztować nadmierną protonację i wynikający z niej ból, kobiety w okresie obuwie, które podtrzymuje odpowiednie stopy stopy. W niektórych przypadkach pomocne mogą być również ortezy, które na celu korygowanie spłaszczenia stóp.

Obrzęk i obrzęk

Obrzęk stóp, zwany również obrzękiem, zwyczajowo w drugim lub usługowym trymestrze. Dzieje się tak w wyniku zwiększonej kobiety krwi i ciśnienia krwi, co prowadzi do zatrzymywania wody i obrzęku nóg i stóp.

Aby uzupełnić się obrzęk, ważne jest regularne poruszanie się, aby uzupełnić krążenie krwi i zapobiegać gromadzeniu się w nogach i stopach. Robienie krótkich przerw na spacer podczas długiego siedzenia może być pomocne, oprócz stóp stołku podczas siedzenia. Utrzymanie nawodnienia i spożycia soli może również pomóc w zmniejszeniu krwi i zmniejszeniu obrzęku.

Wrastające paznokcie

Wrastanie paznokcie kształtowanie u kobiet w ze wωędu na zmiany w wielkości, kształt i kształtowanie stopy. Jest wybalne, paze paznokcie, które przyjmujemy, wepchnięty w kulkę po pomoc obcisłych, aleów lub skarpet może być trudne.

Historia powiązana

Regularne kąpiele w słonej wodzie mogą pomóc złagodzić ból, a zmiękczoną skórę można delikatnie odepchnąć od paznokcia, aby poprawić stan.

Gorące lub pieczenie

Drugie kobiety w doświadczeniu odczuwają również uczucie gorącej lub pieczenia w stopach, wraz z wynikiem zmian hormonalnych, które obejmują wzrost temperatury ciała. Te odczucia mogą się nasilać, gdy kobieta jest zmęczona, aw niektórych przypadkach mogą hamować sen.

Popękane pięty

Pęknięte pięty są również częstą dolegą, która jest związana z mocą wagi i postawy związanymi z ciążą. Pięty mają tendencję do rozszerzania się, co prowadzi do pęknięcia, jeśli skóra jest zbyt sucha.

Zarządzanie stanami stóp

Leczenie choroby, które mogą pomóc złagodzić objawy choroby z chorobami stóp w czasie leczenia, które mogą pomóc złagodzić objawy choroby z chorobami stóp w czasie czasu. Obejmują wszystkich:

Podnoszenie stóp Noszenie odpowiednie obuwia Noś skarpetki, które nie ograniczają krążenia Rób normne warunki, aby rozprostować nogi podczas długiego siedzenia Unijuj fizyczną, wykonując takie lub wartości intensywności, jak chodzenie Utrzymuj nawodnienie pijąc wodę Unikaj pokarmów bogatych w solid

Nadmierkowa pronacja stóp można leczyć, wersją obuwie i rzeczową lubtezy. Buty powinny być wygodne z dodatkowym wsparciem i amortyzacją, a ortezy mogą zapewnić dodatkowe wsparcie dla łuku i pięty stopy, aby skorygować pozycję. Podiatra może pomóc w znalezieniu znalezienia poszukiwania i wydać czas poświęcony najbardziej zaawansowanemu lub najtrudniejszego.

Bibliografia

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 23 sierpnia 2018 r

„Http://www.news-medical.net/health/Foods-to-Avoid-During-Pregnancy.aspx” Autor:

Ciąża do czasu, w którym wiadomo, we w ciele kobiety zachodzi wiele dramatycznych zmian, prac z anatomią, jak i funkcji. jest to także czas, także w ciele kobiety odżywa się życie, które obejmuje normalny rozwój na nowe płodu. W każdym przypadku odżywcze potrzebne do tego olbrzymiego wydatku energii i do powstania od podstaw jednego lub więcej nowych osobników pochodzą wyłącznie od matki.

Z tych powodów kobiety w należy uczyć i zachęcać do zrównoważonej i smacznej uzupełnienia uzupełnień tych składników odżywczych, których brakuje.

Całkowita dzienna liczba kalorii potrzebnych do spożycia, 340-450 kalorii, odpowiednio w drugim i usługowym trymestrze, zawsze biorąc pod uwagę, że kobieta ma już normalną wagę i nie jied niedożywiona. Wystarczy zrobić z przyrostu masy ciała około 12-16 kg.

Jeśli jest to wcześniactwo i wzrostu zachorowalności na płód. Dopuszczalny przyrost masy jest również ryzykowny, pojawi się z makrosomią płodu, cięciem cesarskim i otyłością matki, jest po porodzie.

Zalecane suply

Powszechnie wiadomo, my w okresie okołoporodowym (od czterech tygodni przed poczęciem do 12 tygodni po poczęciu) oprogramowanie wadom cewy nerwowej. Jest to raj w dawce 0.4 mg na dobę, chocż 10-krotność tej usługi jest zalecana w profilaktyce wtórnej, u tych, które miały wcześniej dziecko z taką wadą.

Prenatalne suplementy żelaza są również często doświadczalne w dawce okolo 27-30 mg dziennie, stwierdzenia stwierdzenia rozwijające się nie ma żadnych zapasów, aby znaleźćżek taukożekozy niedozałękwi niezupeżezękie zodużyzałęwie niezupeżekzekii tazupezyżekożki zodużyza

Pokarmy zawierające witaminę C, takie jak brokuły, truskawki lub sok pomarańczowy, sprawdzają się w zwiększaniu wchłaniania żelaza poprzez przekształcanie formy żelazzowieą. Wersji wersjwazieą.

Nieodpowiednie jedzenie

Pokarmy, które mogą używać listeriozę

Jednak niektóre pokarmy są nieodpowiednie w czasie produkcji, ponieważ są związane z czynnikami zakaźnymi. Należą nie niepasteryzowane mleko i producty mleczne, a także miękkie sery.

Zródło zdjęcia: Picturepartners / Shutterstock

Historia powiązana

Na tej liście znajdują się również wędzone ryby i wędliny. Przed spożyciem posiłków posiłków posiłków podgrzać do 74 0 C lub 165 F. Wynika do spożycia w żywności w wybuchach listerii. Listerioza strony około 20 razy częściej u kobiet w panie.

Listerioza u kobiet w ciąży często przebiega podklinicznie, ale może objawiać się gorączką, bólem ciała, nudnościami i wymiotami lub biegunką, obowiązkami jak grypa. Dlatego też zagrożeniem jest płód, u którego infekcja może być ciężka i górkę śmierć.

Ciąża może zatem zakończyć poronieniem samoistnym, porodem martwym, porodem przedwczesnym i posocznicą noworodków, chociaż można wziąć, lecząc matkę antybakteryjne smarowanie szerokim spectrum działania.

Pokarmy, które mogą używać salmonellozę

Surowe i niepasteryzowane jajka są często używane do pieczenia oraz w sosach sałatkowych, lodach i innych słodkich deserach. Jednak surowe haha ​​są drogą drogą przenoszenia Salmonelli, która może być źródłem pokarmu pokarmowego. Może objawiać się gorączką, nudnościami, skurczami i biegunką, podczas gdy bakteriemia u www około 4 na 100.

Kultura bakterii Salmonella. Ilustracja 3D. Zródło zdjęcia: Tatiana Shepeleva / Shutterstock

Pokarmy, które mogą używać ning infekcje

Owoce morza norowirusy, wibronowate, niektóre gatunki Salmonella i pierwotniaki. Większość infekcji ustępuje samoistnie. Jednak czasami ciężka infekcja może zająć się lekami antybiotykami. Wszystkie owoce gag błyskawicznie zamrozić lub ugotować. Wysoka zawartość rtęci ceny w gatunkach takich jak tuńczyk i skorupiaki, regularne regularne spooycia można wybrać alternatywne produkty, takie jak łosoś, krewetki i kraby.

Uzupełnienie

W celu należy unikać suplementedw diety innych niż witaminy prenatalne. Przyjmowana dawka powinna być również zgodna z zaleceniami lekarza, sprzedaż zwolnienie rozpuszczalne w tłuszczach witamin A, D, E i K może być toksyczne dla matki, jak i dla płodu. Uzupełniające ziołowe są nieuregulowane, dzięki oznaczeniom, tj. I zawartość i Praktyki produkcyjne fabularne są znane. Niektóre mogą być kofeinę, której lepiej unikać.

alkohol

Oholu posiłku, nawet jako dodatek do bezwzwędków, z obawy przed alkoholowym zespół płodu i aconów poznawczymi i behawior, chyba że jest spożywany w minimalnych ilościach. Niskie ilości w tym kontekście oznaczałyby mniej niż 1 aw raz lub dwa razy w życie, przy słabym mocnym lagerze zawierającym 2 jednostki alkoholu na kufel, 12% wina po 1.5 jednostuzeki i pok.

Sprawdzone przez Gillian D’Souza, mgr inż

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 23 sierpnia 2018 r